10 C
Shkoder,Albania
Friday, March 24, 2017

Francë-Shqipëri, shihni videon promo që ka përgatitur UEFA

UEFA ka publikuar një promo për ndeshjen mes Francës dhe Shqipërisë që do të luhet mbrëmjen e nesërme. Promoja ka përmbledhur disa prej momenteve të...

Ja kush është shqiptari me shqiponjën e vizatuar në fytyrë

Besmir Limani  është djaloshi me origjinë nga fshati Tatesh i Strugës i cili jeton në Winthertur të Zvicrës, ndërsa për imazhin e tij si...

BUJAR QAMILI GEZON FEMIJET JETIM!

  Ashtu sic u premtoi , kengetari Bujar Qamili dy dite pas koncerit te tij recital ishte ne shtepine e femijes i mbushur me dhurata....

E RRALLE/ Serbet bejne tifo per Shqiperine

E pazakontë,shqiptarët dhe serbët së bashku në Preshevë teksa bëjnë tifo për Kombëtaren e Shqipërisë. Kombëtarja kuqezi të shtunën zhvilloi ndeshjen debutuese në ‘Euro...

MOTI PËR JAVËN NË VAZHDIM REZERVON SURPRIZA

Duke nisur nga sot, tre ditët e ardhshme do të karakterizohen nga moti i paqëndrueshëm me vranësira dhe rreshje shiu kryesisht në vendet malore. Temperaturat...

Tifozët shqiptarë ndezin Marsejën që një natë para ndeshjes (VIDEO)

Tifozët kuqezi tashmë kanë filluar të grumbullohen në Marsejë. Ndeshja ndërmjet Francës dhe Shqipërisë do të zhvillohet sot në 21:00 në stadiumin Velodrome të qytetit. Tifozët...

De Biasi flet për fitoren historike të Shqipërisë: Skuadra dha shpirtin…

Tekniku italian Gianni De Biasi ka vlerësuar lojën e kuqezinjve në fushën e lojës kundër Rumanisë, që kërkuan të shënonin që në fillim. “Besoj që...

Tifozët kroat këndojnë: Kosova Republikë (Video)

Ata shihen duke brohoritur: Kosova Republikë. Shikoni Videon: Tifozët kroatë thërrasin Kosova Republikë në Francë

UEFA poston foton e Sadikut me flamurin kombëtar

Faqja zyrtare e UEFA -s ka postuar një foto të Armando Sadikut që ka në sfond flamurin kombëtar, pas golit që ai shënoi kundër...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com