10 C
Shkoder,Albania
Friday, March 24, 2017

MOTI PËR JAVËN NË VAZHDIM REZERVON SURPRIZA

Duke nisur nga sot, tre ditët e ardhshme do të karakterizohen nga moti i paqëndrueshëm me vranësira dhe rreshje shiu kryesisht në vendet malore. Temperaturat...

Ja kush është shqiptari me shqiponjën e vizatuar në fytyrë

Besmir Limani  është djaloshi me origjinë nga fshati Tatesh i Strugës i cili jeton në Winthertur të Zvicrës, ndërsa për imazhin e tij si...

UEFA trondit serbët me foton e tifozit shqiptar, po bën xhiron e botës

UEFA trondit serbët me foton e tifozit shqiptar, po bën xhiron e botës

BUJAR QAMILI GEZON FEMIJET JETIM!

  Ashtu sic u premtoi , kengetari Bujar Qamili dy dite pas koncerit te tij recital ishte ne shtepine e femijes i mbushur me dhurata....

Partia Socialiste e Shkodres feston 25 vjetorin

Ne kete takim jane mbledhur drejtues te Partise Socialiste ne vite. Kryetari i PS Shkoder Arvit Osja u shpreh se kjo feste eshte nje dite...

Fillon të dorëzohet Haki Çako?!

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Haki Çako, tashmë i pezulluar nga detyra, ka pranuar para hetuesve se aparatura e përgjimit nuk është...

Terrorizmi shkakton kaos, ‘blindohet’ Franca

Kur na ndajë vetëm disa orë nga starti i Kampionatit Europian kaosi dhe siguria në rrugët e Francës është prezent për shkak të frikës...

E shkuara e dyshimtë, KQZ-ja nis verifikimin për Roshin dhe Bushin

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nis verifikimin e formularëve të vetëdeklarimit të kryebashkiakut të Kavajës, Elvis Roshi dhe të atij të Krujës, Artur Bushit. Dy...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com