10 C
Shkoder,Albania
Monday, March 27, 2017

Nëna e Armelës së “Big Brother” tregon sekretin e saj: Ju lutem mos e...

Armela është ndër banoret më simpatike të këtij edicioni. Modelja është 21 vjeç dhe prej kohësh ka jetuar vetëm me gjyshen dhe mamanë pasi...

Big Brother/ ‘Femrat janë lavire’, shprehja që futi në sherr djemtë

Edhe pse nuk ka kaluar ende java e parë e nisjes së jetesës në shtëpinë e Big Brother, krijimi i grupeve dhe përplasjet mes...

Big Brother/ Benardi i thotë Armelës: ‘Sa herë më puth një zemër ‘plas’ jashtë’

Dy banorët e Big Brother  Armela dhe Benardi vazhdojnë të diskutojnë dhe bëjnë batuta me njëri-tjetrin në dhomën me pikëpyetje. Në diskutim e sipër, Armela...

Big Brother/ Motër e vëlla të tmerruar, banorët kanë filluar të ‘nuhasin’ (Foto)

Big Brother ka vendosur banorët në një lojë për të ngrënë së bashku akkullore deh me këtë rast deh të njihen me njëri -tjetrin. Pas...

Degjeneron sherri në Big Brother, Ervini pështyn në fytyrë Damianon e kërcënon publikisht

Është vetëm në ditët e para të tij dhe ky Big Brother nuk rezultontë jetë aspak i qetë, as nga ana e vajzave, as...

Big Brother/ Djemtë thyejnë rregullat, Benardi nuk mund të rezistonte më

Mungesa e cigareve po shndërrohet në një problem që i bënë mjaft nervozë djemtë, të cilët duket se e kanë shumë të vështirë të...

Nje tiger ne tualetin e nje restoranti shuan etjen (video)

Mysafirët kanë mbetur të shokuar kur kanë parë se një tigër i madh ishte futur në tualetin e një restoranti në Rusi. Së paku sipas...

“Bomba” e radhës në “Big Brother’, zbulohet një tjetër homoseksual

Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit...

Largohet banori i parë i Big Brother pa ardhur e shtuna? Ja letra e...

U ngacmua nga Ervini, i cili i kërkoi ta shihte se si komunikonte me vajzat dhe menjëherë Liridoni është “hedhur në sulm”. Ai i shkruan...

Nuk keni pare asnjehere magjistar si ky….(video)

Kemi parë shumë video të ndryshme të publikuara në internet, që shfaqin njerëz të pabesueshëm nëpër botë duke bërë gjëra të ndryshme, por një...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com