10 C
Shkoder,Albania
Friday, March 24, 2017

Anxhela Peristeri shkon me gjoks zbuluar, Rudina e “injoron” live në emision

Anxhela Persiteri ka qenë ditën e djeshme e ftuar te Rudina dhe këtë herë jo si këngëtare, por si një amvisë shtëpie, për të...

7 foto që duhet t’i shohësh dy herë për t’i kuptuar

Ndonjëherë një fotografi mund të na "torturojë" për ta kuptuar se çfarë fsheh.  Në momentet kur shkrep një foto, ajo që shohim më pas...

“Nje Pjese e Imja” Kahraman bashkohet me Exhene … ja cfare do te ndodhe...

-Kahraman shkon ne spital per te folur me te semurin qe e di vendodhjen e Defnes. -Sadete lajmeron Jakupin pasi Maksuti po e con te...

Kenge Shkodrane: File Gjeloshi- Prandvere e bukur

https://facebook.com/www.shkodra.news/videos/1268396646553949/

Zgjidhni një nga këto pamje dhe zbuloni çfarë thotë për personalitetin tuaj

Ndonjëherë zgjedhjet parashikojnë fatin. Në këtë artikull, janë përzgjedhur 6 imazhe. Në varësi të atij që do të zgjidhni, përcaktohet e ardhmja dhe qasja...

“Sarasvatiçandra”, Njëri duhet të vdesë, Kumud apo Kabir? Saras zgjedh… ja çfarë do ndodhë...

Saras dhe Kumud gjejnë një të dhënë ku mund të jetë Kabiri dhe nisen për atje. Guman djeg foton e Sarasvatit dhe thotë se...

I dërgon sms shoqes por telefonin e ka e ëma, përgjigja e gruas bën...

I keni parasysh ato mesazhet klishe që na dërgojnë herë pas here persona që edhe i njohim edhe s’i njohim, ose njerëz që duan...

“Sarasvatiçandra”, Saras harton një plan për të kapur fajtorin… ja çfarë do ndodhë nesër

Saras i tregon stafit të shkollës se Shankar është prapa gjithë kësaj. Kumud dhe drejtori shkojnë të takojnë Shuklën. Shukla i jep atyre një shans...

Humor Shkodran-Pronat

https://facebook.com/www.shkodra.news/videos/1272640459462901/

“Mes dy Dashurish” Neriman perqafon Shinasin dhe largohet me te ne sy te Maxhidit,...

-Dujgu shkon ne shtepine e Nerimanit, ajo mirepritet nga Nerimani. -Neriman dhe Dujgu shikojne fotot e albiumit qe ka derguar Selimi, Nerimani mallengjehet. -Neriman pyet Faizin...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com