23 C
Shkoder,Albania
Thursday, March 23, 2017

“Mes dy Dashurish” Neriman dhe Maxhid pajtohen … ja cfare do te ndodhe te...

-Shinasi do te flase me nenen e tij por ajo nuk e perfill, Shinasi i premton qe diplomen do te ja coje ne shtepi. -Shinasi...

Edhe sa vite jetë ju kanë mbetur? Bëni testin

Një tjetër vit që ikën… Por a do të dëshironit të dinit edhe sa kohë ju ka mbetur në këtë botë? Përgjigjuni këtyre 14 pyetjeve...

‘Scarface’ do të rikthehet, në 2018 del filmi i ri

Ju kujtohet filmi “Scarface”? Së shpejti do të dalë një tjetër version i filmit klasik me gangsterë. Universal Pictures njoftoi sot se versioni i ri...

Incident në emisionin ‘Stop’, balerina ngre këmbët dhe… ndodh ajo që s’pritej

Të jesh balerinë jo gjithmonë do të thotë se ke një profesion i lehtë. Këtë mund t’jua shpjegojë balerina emisionit “Stop”, e cila të...

Kur arkitektura shqiptare dështon, shkrihuni së qeshuri (FOTO)

Shpesh herë na ka rastisur të shikojmë disa objekte të “çuditshme” dhe nuk i japin dot shpjegim ndërtimit apo formave të tyre. Këto janë disa...

“Nje Pjese e Imja” Kahraman gjen vendin ku fshihet Defne … ja cfare do...

-Defne i permend Sonerit gruan dhe femijen  e humbur ai fillon te bertas. -Kahraman ka shume probleme Jakupi e mbeshtet ate me shume se te...

“Sarasvatiçandra”, Saras gjen fajtorin, kush është ai?…ja çfarë do ndodhë nesër

Saras, Deni dhe Kabir shkojnë tek shkolla. Saras i thotë rojes se erdhi të kontrollojë grurin. Roja nuk e lejon. Deni dhe Kabir i...

Kahraman degjon regjistrimin e Z.Zija, te henen do te ndiqni

-Defne do qe te gjeje nje pretekst per te mos shkuar me Kahramanin ne spital, ajo do qe t'ia mbathi pasi mendon qe gjithcka...

Trondisin Shkencëtarët: Gomari sheh djallin dhe gjeli sheh engjëjt

Ta dëgjosh këtë thënie profetike, prej njerëzve që thonë: Besojmë vetëm në atë që shohim, të tillët do ta quanin besëtytni një thënie të...

“Mbreteresha e Nates” Episodi i fundit … ja cfare do te ndodhe neser

-Cdo problem mesa duket ka perfunduar. -Vajza e Oktajit vazhdon ta takoje ate ne burg. -Esra dashurohet me personin qe i coi lule sot dhe ajo...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com