24 C
Shkoder,Albania
Thursday, March 30, 2017

“Bomba” e radhës në “Big Brother’, zbulohet një tjetër homoseksual

Edicioni i këtij viti i Big Brother Albania ka nisur me shumë debate, krahasuar me vitet e kaluara dhe kjo për shkak të çiftit...

Largohet banori i parë i Big Brother pa ardhur e shtuna? Ja letra e...

U ngacmua nga Ervini, i cili i kërkoi ta shihte se si komunikonte me vajzat dhe menjëherë Liridoni është “hedhur në sulm”. Ai i shkruan...

Nuk keni pare asnjehere magjistar si ky….(video)

Kemi parë shumë video të ndryshme të publikuara në internet, që shfaqin njerëz të pabesueshëm nëpër botë duke bërë gjëra të ndryshme, por një...

Gafa e parë e Big Brother, ja çfarë ka bërë me opinionistët (Foto)

Këtë herë në Big Brother janë dy opinionistë. Bëhet fjalë për Labinot Gashi dhe të fejuarën Qëndresa Bajrami. Faqja zyrtare e BigBrpther ka bërë një gafë...

Nis Big Brother Albania 9, ja kush është banorja e parë seksi që hyn...

Ka nisur sot në mbrëmje Big Brother Albania 9. Banorja e parë është, Fotini nga Gjirokastra. Ajo është një menaxhere seksi shitjesh,  e cila...

Kënga e re e Silva Gunbardhit thyen rekord, ja sa është dëgjuar në vetëm...

Këngëtarja e talentuar shqiptare, Silva Gunbardhi, e cila majat e suksesit të saj i arriti më këngën e famshme “Të ka lali shpirt”, ka...

Kur arkitektura shqiptare dështon, shkrihuni së qeshuri (FOTO)

Shpesh herë na ka rastisur të shikojmë disa objekte të “çuditshme” dhe nuk i japin dot shpjegim ndërtimit apo formave të tyre. Këto janë disa...

“Sarasvatiçandra”, ja çfarë do të ndodhë këtë javë…

Gjatë kësaj jave do të ndiqni: Kumud merr disa letra nga një person i panjohur. Ajo shkon tek vendi ku e adreson letra dhe habitet...

Duket si foto e bukur, por do habiteni kur e kuptoni realitetin (Foto)

Një vajzë e shkollës së mesme në Oregon, SHBA, ishte duke bërë disa fotografi para fillimit të vitit të ri shkollor. Jillian Henry, 17, ishte...

VIDEO/ Fle me gruan por zgjohet me vjehrrën. Çfarë po ndodh?

Bie në shtrat me gruan por zgjohet me vjehrrën, ndonëse duket mjaft e çuditshme kjo nuk është një ngjarje e vërtetë sepse e gjithë...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com