10 C
Shkoder,Albania
Friday, March 24, 2017

Do shkriheni së qeshuri se çka thonë këto nuse shqiptare për vjehrrat e tyre...

“Respektoje vjehrrën. Ajo e rriti dhe e edukoj burrin tënd”, ka qenë ky statusi i publikuar në një grup të mbyllur të femrave shqiptare...

Garën e çiklizmit e fiton…qeni

Në një garë çiklizmi amatore në Itali, një i paftuar i veçantë u bë pjesë dhe për aq kohë sa u përfshi në kompeticion,...

Spektakli që ‘bastardoi’ figurën e Encës dhe Noizyt (Foto)

Ata të dy vazhdojnë të jenë emrat më të lakuar pas sherrit mediatik. Spektakli që filloi sot transmetimin e sezonit të dytë të 'Your Face...

Mënyrat më të çuditshme që emigrantët kanë tentuar të kalojnë kufirin

Të fshehur në motor, të paketuar si paketa mbi njëri tjetrin në kamion dhe madje të futur në karrige të veturës; këto janë fotografitë...

18 fotografi fantastike, që janë bërë një sekondë para “të pashmangshmes”

o të gjithë fotografët kanë kohë për të kapur momentin përsosur në një shkrepje. Kjo është ndoshta arsyeja pse ato fotografi që janë bërë...

Këto foto qesharake me Trump kanë pushtuar internetin

Nuk është sekret se Trump po e ndjen veten si të madh dhe të fuqishëm, tani që është President. Por, pa marrë parasysh se sa...

Fotot më “gallatë” të kapura nga aparati

Fotot janë kthyer në një fiksim të gjithesecilit prej nesh që në momente të ndryshme kap foto nga më të larmishmet, përfshirë edhe selfie. Por...

“Mes dy Dashurish” Neriman perqafon Shinasin dhe largohet me te ne sy te Maxhidit,...

-Dujgu shkon ne shtepine e Nerimanit, ajo mirepritet nga Nerimani. -Neriman dhe Dujgu shikojne fotot e albiumit qe ka derguar Selimi, Nerimani mallengjehet. -Neriman pyet Faizin...

Zgjidhni një nga këto pamje dhe zbuloni çfarë thotë për personalitetin tuaj

Ndonjëherë zgjedhjet parashikojnë fatin. Në këtë artikull, janë përzgjedhur 6 imazhe. Në varësi të atij që do të zgjidhni, përcaktohet e ardhmja dhe qasja...

Do ju shkrijnë gazi fotot e këtyre njerëzve super të gjatë

Situata qesharake si këto i përjetojnë shpesh njerëzit super të gjatë.  
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com