10 C
Shkoder,Albania
Friday, March 24, 2017

Testoni inteligjencën tuaj. Çfarë mungon në këtë fotografi

Kjo foto ka bërë xhiron e rrjetit. Në pamje të parë duken disa femra që festojnë. Mirëpo diçka mungon në foto. E gjeni dot pa ndihmë? Shikoje...

Barcoleta që po thyen rrjetin në Shkodër

Nje antare e LSI jep doreheqjen dhe anetaresohet ne PD. Veprimi ben buje dhe zonja thirret ne mbledhje urgjente nga bordi drejtues i LSI. -Po pse...

17 fotot spektakolare që do t’iu mahnisin

Planeti ynë është vërtet i mrekullueshëm dhe unik. Mrekullitë që mund të ndodhin në çdo moment na bëjnë që ta admirojmë botën përreth nesh. Mjafton...

Humor Shkodran-Dua nuse

https://facebook.com/www.shkodra.news/videos/1274542475939366/

Qeshni me lot, ja dallimet mesh meshkujve dhe femrave

Meshkujt dhe femrat dallojnë. Ky është një fakt dhe ka arsye pse mendohet se meshkujt dhe femrat dallojnë. Mënyra se si mendojmë dhe veprojmë është...

Zgjidhni një gur dhe lexojeni çfarë thotë për ju

Shikoni këta gjashtë gurë të cilët i shihni më poshtë, dhe pa menduar shumë zgjidheni njërin nga ta. Kjo është çfarë thotë ai për ju: Guri...

Historia e Sokratit- A e dini se çfarë thonë njerëzit për ju?

https://facebook.com/www.shkodra.news/videos/1274137215979892/

Humor Shkodran-Pronat

https://facebook.com/www.shkodra.news/videos/1272640459462901/

Muzike Popullore Shkodrane

https://facebook.com/www.shkodra.news/videos/1272372299489717/

Muzike Popullore Shkodrane

https://facebook.com/www.shkodra.news/videos/1271463236247290/
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com