23 C
Shkoder,Albania
Thursday, March 23, 2017

Dikush ia ve zjarrin me cakmak nje gruaje me veshje muslimane, ngjarja e rende...

Tre grave iu është vënë zjarri brenda pak orësh në rrugët e Nju Jorkut, një incident misterioz që besohet se ka për shkak urrejtjen...

Martin Shkreli mban premtimin pas fitores së Donald Trump

Fitorja e Donald Trump në garën presidenciale ka bërë që Martin Shkreli të publikoi disa nga këngët e albumit Wu-Tang Clan, që bleu vitin...

Burgoset pasi rrah kangurin për vdekje (VIDEO)

  Dy burra janë burgosur në Australi pasi policia ka zbuluar një video, ku shihet njëri nga ta duke e rrahur kangurin për vdekje. Vance Jarvis...

Michele përqafon Xhorxh W. Bush, fotoja ben xhiron e web-it

Përurimi i Muzeut Kombëtar të Historisë dhe Kulturës afrikano-amerikane së shtunës mblodhi së bashku presidentin që ka nënshkruar ligjin për fondet e muzeut dhe...

AMERIKA / “Nuk jemi më parajsa e emigrantëve”

Tani Amerika i integron me zor emigrantët e saj. Ndikojnë rrogat dhe politikisht korrektja. Flet ekonomisti Borjas “Politikisht korrektja, e aplikuar emigracionit dhe studimit të...

I heq më forcë shaminë gruas myslimane duke bërtitur ‘Këtu jemi në Amerikë’, dënohet...

Një shtetas amerikan është dënuar për shkak të gjesteve raciste gjatë  një fluturimi. Ai ka tërhequr me forcë shaminë e një gruaje myslimane derisa ia...

Trump: Do jem krijuesi më i madh i vendeve të reja të punës që...

Presidenti i zgjedhur Donald Trump, i cili pritet të marrë detyrën më 20 janar, tha sot se do të ishte krijuesi më i madh...

Foto të mrekullueshme që të lënë pa frymë anembanë botës

Një ari polar i vetmuar thith ajërin e akullt teksa rrezet e diellit shkëlqejnë sipërfaqen e madhe të akullt. Kjo është fotoja mbresëlënëse që ka...

Donald Trump shet “Shtëpinë e Bardhë”

Shtëpia që dikur i përkiste gjyshit të Donald Trump në një fshat të Gjermanisë, ka dalë në shitje. Por pronarët aktualë nuk po kërkojnë para...

Doktori refuzon ta vizitoje edhe pse e dinte se ishte në rrezik për jetën,...

Një vajzë e vogël e sëmurë rëndë vdiq pas idoktori refuzoi ta vizitonte atë, sepse ajo erdhi disa minuta me vonesë për takimin emergjent. Ellie-May...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com