10 C
Shkoder,Albania
Friday, March 24, 2017

Nard Ndoka: 3 deputetet që dua të ftoj në kërcim, sepse kanë shumë klas

Lideri i partisë demokristiane Nard Ndoka theu dyshimet e kolegëve të cilët ishin skeptikë për pjesëmarrjen e tij në “Dance with Me”. Ai ka...

18 vjet pas 14 shtatorit/ Izet Haxhia: Ju tregoj si u organizua grushti i...

Izet Haxhia ka një mesazh për gjithë të rinjtë e sotëm, u kërkon atyre që të mos tregohen qorra dhe të mos helmohen me...

Motra e Azem Hajdarit: Ja cfare ndodhi kur Azemi rrembeu Fatmiren dhe na e...

Motra e të ndjerit Azem Hajdari, Heroit të Demokracisë, ka bërë një rrëfim të rrallë për jetën e tij në GSH, që nga fëmijëria,...

“Dorëzohet” De Biasi: Shanse minimale për të shkuar në Botëror

Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Xhani De Biazi, në një intervistë të dhënë për “La Gazzetta Dello Sport”, ka treguar se beson realisht...

Ironia e De Biasit: Bëj sikur nuk e kuptoj shqipen kur më intereson! Ja...

https://www.youtube.com/watch?v=gZjkxBKoMTA Gianni De Biasi, faleminderit për këtë intervistë. Është kënaqësi të jem me ju sonte. E kuptuat se çfarë thashë unë dhe prezantimi? Po po, mjaftueshëm. Unë bëj...

MIMOZA HAFIZI TREGON ÇFARË I KËRKOI RAMA: QË NË FILLIM NUK KAM PRANUAR DHE...

Mimoza Hafizi, edhe pse është pjesë e grupit parlamentar socialist, duket se i lënë njëherë e mirë strukturat e kësaj partie. Largimi në një...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com