23 C
Shkoder,Albania
Thursday, March 23, 2017

Rrëfimi/ Ismet Haxhia: Urdhri në mesnatë i Berishës në ‘97, si u mblodhën 60...

(Rrëfimi: Dy incidentet e fshehta në ’97 kur ruanim me armë Presidencën. Dialogu i Berishës me rojet. Frika për sulm ndaj Bankës Kombëtare. Më...

LAJMI I FUNDIT/ Gafa e policise, 1 ton kanabis kalon ne dogane me etikete...

Në “PIK” Morinë është futur 1 ton ngarkesë farë hashashi me etiketë “farë spinaqi”, AKU e kaloi pa marrë mostra analizash ­ Pas publikimit,...

‘Xhafa minister’, reagon nga SHBA Basha: Krimi bashkoi Ramen me Meten

Për kryetarin e PD, Lulzim Basha shteti ka rënë pas votimit nga parlamenti të Fatmir Xhafajt në postin e Ministrit të Brendshëm. Ai deklaron se...

‘Bomba’ ne Kuvend, Rama akuza të forta policisë: 101 ton kanabis u asgjësuan pa...

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Luan Rama gjatë fjalës së mbajtur në Parlament ditën e sotme ka hedhur akuza mjaft të ashpra në...

Inagurohet rikonstruksioni i Qendrës së Zhvillimit në Shkodër

Ambasadori amerikan Donald Lu ka marrë pjesë në inagurimin e rikonstruksionit të Qendrës së Zhvillimit në Shkodër. Në fjalën e tij ambasadori amerikan tha se...

Rama kalon provën në Kuvend, Xhafaj dhe Shalsi më pak vota. Mungoi Meta dhe...

Kuvendi ka votuar sot dekretet e presidentit Bujar Nishani, për shkarkimin dhe emërimin e ministrave të rinj. Kryeministri Rama e ka kaluar provën në Kuvendin...

Vret të fejuarën shtatzënë dhe e flak në pyll, dërgon policinë në vendin e...

Një vajzë e re është vrarë në mënyrë barbare në Itali dhe është flakur në një zonë të pyllëzuar. Ngjarja ka ndodhur në Manzana dhe...

Ramës i dhemb sulmi i Blushit ndaj Tahirit dhe çohet sërish në foltore: Do...

Kryeministri Edi Rama nuk ka duruar dot faktin që Ben Blushi sot nga Kuvendi atakoi mikun e tij Saimir Tahirin. Blushi tha se dyshohej...

Blushi hap thesin për Ramën: E dini si u bë kryeministër? Pyesni Gramozin si...

Pas akuzave të ardhura në adresë të tij nga kryeministri Rama, batutave ironike dhe gjuhës së ashpër, edhe deputeti Ben Blushi ka ngritur tonet....

Berisha për Ramën: Do të të sjellim rambot të të krehin për leckash!

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka paralajmëruar, Edi Ramën se do ta largojë me dhunë nga kryeministria. “Neveria dhe padurimi po bëhen të mëdha për të të...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com