23 C
Shkoder,Albania
Thursday, March 23, 2017

Ne Velipoje nuk ka date per çeljen e sezonit turistik

Ndonese jemi ne mes te muajit Qershor akoma nuk ka nje date zyrtare per celjen e sezonit turistik ne Velipoje. Megjithese sipas Bashkise Shkoder thuhet se po...

LAJM I FUNDIT/ Arrestohet drejtori i Tatimeve Shkoder Hysen Hysa

Prokuroria e Shkodrës, urdhër ndalimi për Drejtorin Rajonal të Tatimeve Prokuroria e Shkodrës ka urdhëruar ndalimin e Drejtorin Rajonal të Tatimeve, Hysen Hysaj, i dyshuar...

Plas në grupin e PD-së, Ruli: S’do ta votoj nenin për “martesat gay”. Replikon...

Grupi parlamentar i PD-së doli dje me vendimin unanim të mbështetjes së miratimit në parim të draftit të ndryshimeve kushtetuese në funksion të reformës...

Fatos Nano surprizon nga Marseja

Ish lideri i PS-së Fatos Nano mesa duket po rikthehet në skenën politike shqiptare. Një ditë më parë Fatos Nano dha një mesazh me rastin...

Lulzim Basha: Do djegim mandatet e deputetit publikisht tek Parlamenti

Një ditë pasi 33 deputetë të PS, LSI dhe PDIU firmosën dërgimin për miratim në Kuvend të ndryshimeve kushtetuese ka ardhur dhe reagimi i...

Debate Topalli – Rama: Kalove vijën e kuqe, Rama: Ti Jozefinë je e treta...

Debat i ashpër është zhvilluar në seancën plenare mes ish- kryeparlamentares Jozefina Topalli dhe kreut të ekzekutivit Edi Rama. Topalli e akuzoi Ramën se ka...

Ngjarja shokuese, burri rreh gruan dhe e mbyll ne bagazh / VIDEO

Një video ku shihet një rast dhune i paprecedentë, po bën xhiron e rrjeteve sociale. Në të shihet një burrë teksa rreh egërsisht gruan...

Berisha: Çojeni në psikiatri skizofrenin Rama!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një koment mjaft të fortë kundër kreut të qeverisë pas akuzave për gjykatësin Arjan Aliaj që pezulloi nga detyra...

Rezultati i ndeshjes mes Anglisë dhe Rusisë përgjak rrugët e Marsejës.

Përleshje të dhunshme mes tifozëve janë shënuar të shtunën ,duke prishur magjinë e ditëve të hapjes së turneut Euro 2016 si dhe duke ngritur...

PD sulmon Top Channel: Basha nuk ka thënë ato fjalë për Ramën

Me anë të një deklarate të shpërndarë në orët e mbrëmjes, Partia Demokratike ka reaguar ndaj një lajmi të redaksisë së informacionit të Top...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com