23 C
Shkoder,Albania
Thursday, March 23, 2017

Futbollisti i Kombëtares i rrëfehet hoxhës në hotel: Priftërinjtë në Greqi na hyjnë tek...

Në prag të ndeshjes me Italinë, dy lojtarë të Kombëtares, Andi Lila dhe Armando Sadiku janë përfshirë në një video, bashkë me hoxhën Ahmed...

Skandali/ Seks treshe dhe orale, publikohen videot erotike të kampiones së keçit (Video)

Kampionia e kecit, Saraya-Jade Bevis është bërë protagoniste e një skandali për shkak të disa videove me përmbajtje erotike që janë publikuar në rrjetet...

RREFIMI I SHOFERIT SHKODRAN/ ‘Si e çova nga Shkodra në Elbasan oficerin e vrarë...

Mes krismave të plumbave, shoferi i autoambulancës në spitalin e Shkodrës transportoi në 13 mars të vitit 1997 oficerin 24-vjeçar nga Elbasani, Arben Hoxha,...

“U zhduk sapo zbriti në Rinas”, vëllai në polici: Ç’u bë me motrën time

Një vajzë 25-vjeçare rezulton e humbur prej më shumë se një muaji dhe familjarët nuk dinë ende asgjë për vendndodhjen e saj, duke dyshuar...

Ilir Meta do te jete president pas kesaj date

Ky Kuvend duhet të zgjedhë Presidentin e Republikës dhe afati i fundit për zgjedhjen e tij është 19 maji, vetëm një muaj para zgjedhjeve...

Tenton ti vërë flakën makinës së ish-gruas, arrestohet shqiptari (Emri)

Një shqiptar 45-vjeçar ka hedhur benzinë në makinën e parkuar të ish gruas, e më pas ka nxjerrë çakmakun për ti vënë flakën, por...

Ish-Kryeministri Berisha: Ju tregoj sesi përgatitën arrestimin e Kadaresë dhe ndërhyrja e Francois Miterand

Ish-kryeministri Berisha ka rrëfyer një prapaskenë sesi regjimi komunist përgatiti arrestimin e Ismail Kadaresë pas vdekjes së Mehmet Shehut: ““Dimri i vetmisë së madhe”...

Fatos Lubonja deshifron mesazhin që Meta i dha Ramës, ja si zgjidhet kriza politike!

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar sot në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News 24, situatën politike, kur më shumë se 1 muaj...

Rrëfehet Sali Berisha: Ju tregoj cili emër m’u propozua për President në vitin 1992

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka rrëfyer momentet e 22 marsit të vitit 1992, kur Partia Demokratike fitoi për herë të parë zgjedhjet duke rrëzuar nga...

FOTO+VIDEO/ Vdiq ditën e ditëlindjes, përcillet nga mijëra qytetarë shqiptari në Itali

Bazilika e vogël e San Sebastiano nuk ishte e mjaftueshme për të mbajtur të gjithë ata njerëz që dëshironin të merrnin pjesë në funeralin...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com