23 C
Shkoder,Albania
Thursday, March 23, 2017

Aksident ne Beltoje

Një aksident automobilistik është regjistruar mëngjesin e së martës në aksin rrugor Beltojë, në qytetin e Shkodrës. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se dy...

Deputeti i LSI sulmon Ramën: Po stolis rrugët. Duhet analizuar koalicioni

Deputeti Përparim Spahiu ka nisur fushatën e zgjedhjeve për kryetar të Lëvizjes Socialiste për Integrim nga vendlindja e tij, Peshkopia, me një takim me anëtarësinë e...

Godet Monika Kryemadhi: Në Shqipëri nuk ka parti të majtë

Në një takim të zhvilluar në Gjirokastër ku Lëvizja e Gruas për Integrim zhvilloi Konventën e saj kanë qenë të pranishëm edhe deputetët e...

Trafikonin vajza drejt Gjermanise, 5 persona ne pranga

Operacioni "Rekrutimi" - Trafikonin vajza drejt Gjermanisë, kapet në Morinë rrjeti i prostitucionit. Goditet një rast i trafikimit të qënieve njerëzore për qëllim prostitucioni...

Basha akuza kryeministrit nga Vau Dejes

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha dëgjoi dhe bashkëbisedoi me drejtues të strukturave të Partisë Demokratike në Vaun e e Dejës. Duke u ndalur në...

Me ne fund asfaltohet rruga e Reçit ne Malesi te Madhe

Ka dalë aq shumë herë nëpër kronika televizive, sa po të bëhej fjalë për bukuritë e tij numri i turistëve do të ishte me...

FOTOLAJM/ Kundër mbetjeve edhe Robert Ndrenika: Ja pse protestoj

Mes qindra protestuesve të mbledhur bashkë sot para Kryeministrisë kundër ligjit të importit të mbetjeve ka qenë edhe aktori i madh Robert Ndrenika. Ai është...

“Roja i gjelber”, sekuestrohen lende drusore, arrestohet 38-vjecari

Vijon operacioni "Roja e Gjelbër" Goditet një tjetër rast i "Prerjes së paligjshme të pyjeve" Sekuestrohen 5 metër kub lëndë drusore dhe automjeti që...

Foto/ Arrestohen “skifterët” shqiptarë

Të paktën 5 vjedhje brenda pak javësh. Bëhet fjalë për tre shqiptarë të arrestuar në Itali. S.F., 24-vjeç, V.S., 22-vjeç dhe I.F., 22-vjeç janë...

Beqaj ne Shkoder peruron urgjencen e re me 4 autoambulanca shtese: Tani sherbim me...

Ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj ka përuruar investimet e reja në urgjencën e Shkodrës, e cila tashmë ka edhe 4 autoambulanca shtesë, duke e...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com