10 C
Shkoder,Albania
Monday, March 27, 2017

Histori +16 /Atë ditë nuk mora para nga zonja e shtëpisë por …

Kanë kaluar shumë vite, prandaj koha është të rrëfehem për një aventurë dashurie, e cila kurrë më nuk më ndodhi në jetë, ndonëse ëndërroj...

Ju që pini kafe çdo ditë, lexojeni

Studimi, që u krye nga hulumtuesit në Universitetin e Kalifornisë dhe San Franciskos, është më i madhi që dëshmon lidhjen mes kafesë dhe zemrës. Udhëheqësi...

Myku nga muret largohet vetëm me këtë metodë natyrale

Të gjithë përballemi me lagështirë në shtëpi dhe myku që ajo krijon është një shqetësim i madh për shumicën e familjeve. Ai fillon të...

“Jam e martuar me një ushtarak”, vajza refuzon djalin, sheh makinën e tij të...

Nisi si një kamera e fshehtë për të treguar se sa materialiste janë femrat, por përfundoi keq për djalin. Ai pas një vajzë në park...

Për shkak të varfërisë, fotot e “dasmës” i realizuan 40 vite pas martese

Chang Benfu dhe Zhao Xuefang nga Shanxi i Kinës, të cilët janë martuar 40 vite më parë në një ceremoni modeste për shkak të...

Tradhtonte rregullisht burrin, gruaja zbulohet aty ku nuk ia priste mendja kurrë

Kjo është një histori që nuk ndodh shpesh. Bëhet fjalë për një çift, i cili kishin shkuar sëbashku në stadium për të parë ndeshjen....

Qyqani, nuk më shikonte mua, por kanarinën!

Jam e lindur e rritur në Prishtinë. Kam kryer fakultetin, por fati me meshkuj nuk më shkonte, nuk më ecte. Kjo bëri që unë...

Zbulohet sekreti, publikohen fotot nga dasma e fshehtë e Alketa Vejsiut

Ka insistuar deri në momentin e fundit për të ruajtur sekretin e saj. Një përpjekje që e kishte nisur që nga ditët e para...

Gruaja e tij është pasanike, por Ledion Liço e pranon publikisht: Jam në borxhe

Prej disa vitesh bashkëjeton me një nga femrat më të pasura në Shqipëri, është mjaft i njohur si moderator dhe është mëse e kuptueshme...

Hipi në urban dhe pa një vajzë duke qarë, veprimi i saj e shndërroi...

Në dekadën e fundit, rrëmbimet e fëmijëve janë rritur në Amerikën Latine. Trafikimi i fëmijëve është bërë një nga krimet më të zakonshme në...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com