10 C
Shkoder,Albania
Friday, March 24, 2017

Shqiptari i vdekur “ngrihet nga varri”: Kam 8 vjet që jam gjallë

Më 24 mars bëhen 8 vjet që prej kohës kur Rrahim Bajrami u shpall i vdekur. Por “vrasësit e tij” asnjëherë nuk u gjykuan....

Big Brother/ Dje bënë sherr e çfarë sherri, por ja ç’ndodhi sot kur Ervini...

Ervini dhe Damiano vendosën të sqarojnë përplasjet që patën një ditë më parë mes tyre. Dy djemtë u ulën të vetëm në këndin e cigares...

Historia +16 /Burri në hall të madh: Nuk e kënaq dot gruan

Një burrë i ka dërguar një letër britanikes të ‘The Sun’, ku ka kërkuar ndihmë nga psikologia për problemin që ka. Ai thotë se...

5 Shenjat e horoskopit që duhet t’i keni frikë kur janë me nerva. Kujdes!

Në këtë artikull janë veçuar shenjat e horoskopit, që duhet të tregoni kujdes kur janë me nerva. Janë pikërisht 5 shenjat: demi, luani, akrepi, shigjetari...

Nusja “çmendet” në dasmën e saj, por doktorët shtangën kur kuptojnë nga çfarë vuante

Një rast shumë i rrallë ka ndodhur me një nuse. Doktori i cli e vizitoi ditën e dasmës ka treguar gjithçka në lidhje me...

Në cilën derë do të hynit? Zgjedhja tregon shumë për ju

Ndonjëherë zgjedhjet më të vogla e në dukje të rastësishme, tregojnë shumë për personalitetin e një individi. Zgjedhja se në cilën prej dyerve të...

Rrëfimi tronditës i 16- vjeçares: Seks me burrin e martuar, më tremb ajo që...

Një 16- vjeçare ka rrëfyer historinë e saj tronditëse teksa shprehet se është një lidhje intime me një burrë 15 vite më të madh...

Keni dhjamë në bark?! Ja çfarë e shkakton atë dhe si ta eleminoni

Dhjami akumulohet në pjesën e barkut më lehtë se në pjesët e tjera të trupit. Ndërsa nuk ka zgjidhje të menjëhershme dhe të shpejta,...

50 mijë euro apo seks të mirë?! E përbashkëta e tyre do t’ju habisë

Nëse jeni të stresuar sepse doni rritje rroge apo sepse mendoni se nuk po fitoni mjaftueshëm para, ju rekomandojmë të bëni më shumë seks! Ose...

Hudhër dhe limon për të humbur peshë në mënyrë “të çmendur”

Hudhra është e njohur për trajtimin e hipertensionit, diabetit dhe për sëmundje të ndryshme kardiovaskulare. Hulumtuesit e Institutit Weizman kanë zbuluar se hudhra është...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com