10 C
Shkoder,Albania
Friday, March 24, 2017

IMPRESIONUESE /Vëllezërit Xhaka rrogën ua dorëzojnë prindërve

Mund tu duket e pabesueshme por është tërësisht e vërtetë, vëllezërit Xhaka, Taulanti dhe Graniti të cilët tërhoqën vëmendjen e gjithë mediave Evropiane, rrogën...

VIDEO/ Propozim për martesë në Euro 2016

Ku tjetër me bukur se në Paris mes tifozave.

Këto foto të mrekullueshme të planetit do t’ju mahnisin

Pyjet e dendura, majat sfiduese të maleve, detet dhe shkretëtirat përvëluese, ju ndihmojnë të gjeni forcën e vërtetë. Eshte magjik planeti yne.

Do të biesh nga pesha? Zbato rregullin 80 me 20!

Janë të panumërta këshillat për të rënë nga pesha, ashtu siҫ janë të panumërta edhe këshillat e dietat nga specialistët për një ushqyerje më...

Shtrydhni një limon dhe përziejeni me një lugë vaj ulliri, do ta përdorni gjithë...

Disa trajtime natyrore mund të japin efekt pozitiv përnjëherësh në shumë pjesë të organizmit duke kuruar dhe parandaluar problem serioze. Kjo recetë është një...

Mendoni se jeni shëndoshur? Me shumë mundësi keni fryrje barku. Ja çfarë duhet të...

Karbohidratet Sasia e madhe e karbohidrateve në dietën ushqimore mund të jetë arsyeja për një stomak të fryrë. Mos konsumoni më alkool dhe kontrolloni sasinë...

Nëse zgjoheni në mëngjes me alarmin e telefonit, këtë duhet ta lexoni patjetër

Kush nuk e përdor telefonin si një alarm në këtë kohë? Ka ndonjë që mban mend kur ka qenë hera e fundit që është...

Kaloni shumë kohë në dush? Ja çfarë do të thotë

Pavarësisht nëse jeni tipi që preferon të kalojë vetëm 5 minuta në dush në mëngjes, apo plot një orë i zhytur në vaskë në...

Ju që pini kafe çdo ditë, duhet ta lexoni patjetër këtë

Një studim i ri ka gjetur se pirja e rregullt e kafesë nuk çon në rrahje të tepërta të zemrës – një studim i...

Fatos Nano dhe Xhoana si dy njerëz të zakonshëm. Një foto nga aeroporti

Edhe pse ka kohë që është tërhequr nga politika, ish-kryeministri i Shqipërisë, Fatos Nano, bën lajm sa herë që viziton Shqipërinë. Këtë herë Fatos Nano...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com