10 C
Shkoder,Albania
Friday, March 24, 2017

Ami dhe Ermali, mesoni pse sot jane me te gezuar se kurre

Sot është një ditë e rëndësishme për familjen e Amarda Toskës dhe moderatorit Ermal Mamaqi.  Me anë të një postimi në Instagram, Ami ka zbuluar se...

Ja pse e keni pastruar sobën e gatimit gabim gjatë gjithë kohës!

I gjithë procesi i pastrimit përbëhet nga dy hapa të thjeshtë: I pari ka të bëjë me furrën në brendësi dhe hapi i dytë...

Bes Kallaku i lutet Zotit për Xhensilën (foto)

Aktori i humorit Bes Kallaku i ka kushtuar një status dashurisë së jetës së tij. Ky postim është më shumë një lutje dhe një falenderim për...

Një donzhuan si Balaj, këto janë femrat “vip” që ka pasur

Kohët e fundit është vënë në qendër të thashethemeve dhe të shtypit rozë për shkak të jetës së tij private. E kemi fjalën por...

Askush nuk e shikon çantën

Reklamimi i produkteve të saj me modele seksi ka qenë çelsi i suksesit të marketingut për “Versace”, por së fundmi kjo është vënë në...

Del hapur Greta Koçi, e dashuruar marrëzisht pas … (foto)

Këngëtarja e njohur, Greta Koçi, gjithmonë i ka kuriozuar të gjithë fansat e saj përsa i përket jetës private. Greta ka ditur të jetë gjithmonë...

“Zjeva bananen dhe piva lëngun e saj para gjumit, e habitshme ajo që më...

Gjumi luan rol të rëndësishëm në shëndetin tonë fizik. Përshembull, gjumi është i përfshirë në shërimin dhe riparimin e zemrës dhe enëve të gjakut. Mangësia...

Ja kur do të nisë Big Brother…zbulohet strategjia që nuk është përdorur kurrë më...

18 marsi është dita kur do të rikthehet për publikun “Big Brother”. Në edicionin e tij të nëntë, ky format do të vijë totalisht ndryshe...

“Babat e këqinj mos rrafin më mamat”, Bianka që këndon me Rozanën do t’ju...

Bianka Toçila është aktorja e vogël e “Sirea Film” që interpreton me këngëtaren Rozana Radi në këngën “Ma thuaj ti”. Në këtë video, duket Bianka...

Ja çfarë më bëri shoqja e mamasë pasi e çova në shtrat

Një 35-vjeçar ka treguar për “The sun” për marrëdhënien e tij me miken më të ngushtë të nënës së tij. Ai ka thënë se...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com