19 C
Shkoder,Albania
Thursday, March 30, 2017

Ja pse duhet të mbani hudhër poshtë jastëkut

Gjumi është një ndër momentet më të rëndësishme në ciklin 24 orësh të ditës së një njeriu. Për këtë arsye përpiqeni ta bëni sa...

Ujë të ngrohtë esëll në mëngjes, ja përfitimet e mëdha që i sjell trupit

Shumë ekspertë të shëndetit dhe lëkurës bien dakord se konsumimi i ujit është i rëndësishëm për të mbajtur trupin të pastër nga toksinat dhe...

Dashnorja telefonon gruan: Kam një vajzë 5 vjeçe me burrin tënd, por pasoja…

Rasti i mëposhtëm flet për një 60-vjeçar italian, i cili perj 5 vitesh kishte filluar të bënte dy jetë “normale” paralele. Por plani i tij...

Ndoshta se dinit/ Ditët e muajit kur femrat e duan më shumë seksin, por...

Femrat lirojnë aromën, së cilës meshkujt nuk mund t’i rezistojnë, por edhe i dredhin më shumë kërdhokullat, këto janë ditët e muajit gjatë të...

Ja sa minuta zgjat seksi në çift

Seancat seksuale për shumicën e çifteve zgjasin 19 minuta. Nga këto, dhjetë minuta janë puthjet dhe ledhatimet përpara depërtimit. Kështu thuhet në një sondazh. Gjysma...

Zbulohet jeta e të fejuarit të Marinës, martesa një ditore 300 mijë euro dhe...

Vetëm ditën e djeshme u prezantua për të gjithë publikun si i fejuari i vajzës së Eli Farës, Marina Farës. Mirëpo Edi Ismaili nuk...

Kjo nuk pritej! Shkodrani i fejuar me Marina Farën dikur i dashuri i kësaj...

Ajo është një nga vajzat më të përfolura të showbiz-it E njohur për format e saj joshëse dhe jetën luksoze, vajza e këngëtares së famshme...

50-vjeçare më seksi nuk ju ka parë syri (Foto+16)

Gina Rodrigues padyshim që është një mami shumë seksi. Ajo është 50 vjeçe por linjat e saj seksi po ‘çmendin’ rininë dhe meshkujt në...

Shikoni porno? Ja si ndikon kjo në jetën tuaj

Në një studim të publikuar këtë muaj nga hulumtuesit e universitetit të Indianas dhe atij të Hawait, në Hulumtimin e Komunikimit Njerëzor, është bërë...

Tmerrohet burri, shikon në TV gruan pasi i vdiq

Një grua e cila u shfaq në TV dy vjet pasi burri i saj e varrosi atë, duket se e kishte humbur kujtesën dhe...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com