10 C
Shkoder,Albania
Friday, March 24, 2017

Studimi/ Ky është mëngjesi më i mirë për të humbur peshë

Nëse do të dish cilat janë ushqimet që duhet të hani në mëngjes për të humbur peshë, përgjigjja është me vetëm një fjalë, proteina....

Femrat më të bukura u përkasin këtyre 3 shenjave të horoskopit

Shenjat e horoskopit dallojnë edhe pamjen fizike, duke përfshirë edhe bukurinë që mund të ketë secili. Ndalemi te femrat, pra nëse e gjeni veten tek...

Nëse flini me çorape apo zbathur, kjo tregon për ju një gjë me rëndësi

Ja çfarë në të vërtetë do të thotë të flini me çorape apo pa to Nëse flini me çorape Me siguri veproni kështu për shkak që...

Për suksesin e vërtetë, bëjini vetes këto katër pyetje… Disa thënie të rëndësishme mbi...

Rreziku më i madh për shumicën prej nesh, nuk është se qëllimi ynë është shumë i lartë dhe nuk e mbërrijmë dot atë, porse...

I ka lyer vetullat me sapun, kur të shihni përse edhe ju do t’i...

Tashmë një kohë në modë janë vetullat e trasha, gjë që kanë qenë të preferuara në vitet shtatëdhjetë të shekullit të kaluar. Atëherë grimerët hollivudianë...

Një lajm i mirë për të gjithë që do të bëhen prindër

Hulumtuesit në Universitetin e Uashingtonit kanë krijuar një qasje të re të monitorimit dhe imazhimit të aktivitetit të trurit individualisht për çdo fetus. Metoda e...

Sa seks është mjaftueshëm? Zbulojeni sipas moshës që keni

Kur është fjala për seksin, të gjithë ndoshta i bëjnë të njëjtën pyetje vetes, por rrallë e thonë me zë të lartë: Sa seks...

Ja çfarë nuk u kursen kurrë fëmijëve Valbona Selimllari

Miss-i i parë shqiptar, Valbona Selimllari ishte e ftuar në emisionin “Tek Unë” nga Arjola Shehu, për të rrëfyer disa detaje të jetës së...

Jul Deda publikon foto me “Loliten”: E kerkon nje shtet, une e gjej duke...

Faqja sociale ‘Lolita’ është ndër më të përfoluart e momentit pasi supozohet se postimet e tyre janë sulme që vijnë nga qeveria. Aktori i njohur...

Shikoni çfarë bën vajza e Blendi Fevziut, kur e shikon të atin në “Opinion”...

Vajza 1-vjeçare e moderatorit të “Opinionit”, Blendi Fevziut, është padyshim fansja e tij më e zjarrtë. Fevziu postoi në Instagram një video tepër të...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com