10 C
Shkoder,Albania
Friday, March 24, 2017

Ja çfarë ndodh me trupin tuaj nëse pini çdo ditë lëng karrote

Karrotat definitivisht janë perimet më të popullarizuara. Ato janë shumë të shëndetshme për trupin tuaj, dhe arsyet janë të shumta. Në videon më poshtë do...

E dashura vinte tapë në 4 të mëngjesit, djali: S’i vija dot kushte, por...

Edhe pse i ri në moshë dhe nuk ka kaluar ende java e parë e “Big Brother”, Damiano është një prej personazheve që ka...

Ja çka thonë mjekët për rrethprerjen (synetllekun) tek meshkujt

Rrethprerja (synetia) e meshkujve është subjekt i një debati për shekuj me radhë. Megjithatë, studimi i ri mund të mbyllë diskutimin. Hulumtuesit australianë thonë se...

E veshur me blu, Irma Libohova përcjell të shoqin me këngë në skenë

Disa ditë më parë u nda nga jeta aktori Besnik Kaso, bashkëshorti i ndjerë i këngëtares Irma Libohova. Ajo ka qëndruar larg vëmendjes së...

Mbajti 3 ditë dietë, dhe u bë kështu (Foto)

Shtimi i disa kilogrmamëve shkaktohet nga karbohidratet dhe yndyrnat. Nëse konsumoni sheqer në mënyrë të moderuar, ju nuk jeni të rrezikuar. Por, shpesh njerëzit...

Aventura dashurore e Aldo Bumçit me vajzën e ish-ministrit (PUBLIKOHEN FOTOT)

Hapen arkivat dhe publikohen fotot nga aventura dashurore e Aldo Bumçit me vajzën e ish-ministrit të Mbrojtjes, Safet Zhulali. "Shpëtoni ministrin Aldo Bumçi" është...

Çfarë shohin meshkujt në fillim te femrat, nuk është ajo që mendoni

Është një nga pyetjet më të zakonta, çfarë sheh një mashkull për herë të parë te një femër dhe, megjithëse për të qenë në...

Pajtohen pas 4 viteve Fevzoja me Berishen, cila eshte arsyeja

Pas më shumë se 4 vitesh, më në fund “akujt” mes tyre janë shkrirë dhe që të dy janë rikthyer me njëri-tjetrin, ose siç...

Cfare po ndodh tani ne kete qytet shqiptar, serish Gerdec? (foto)

“Gërdec në Pogradec”, kështu ka shkruar një qytetar pranë JOQ, duke iu referuar disa pamjeve të marra në qytetin e bukur të Pogradecit. Natyra...

Melania refuzon te ndaje shtratin me bashkeshortin- presidentin Trump

Zonja e Parë e Amerikës, Melania Trump nuk është e lumtur në familjen Trump. Sipas të përjavshmes US, ajo nuk e fsheh më nga...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com