10 C
Shkoder,Albania
Monday, March 27, 2017

Megi shkon në spital për kontroll rutinë, ajo që mëson e reja i shkatërron...

Quhet Megi është 24 vjeç dhe që prej shkurtit mësoi se vuan nga një sëmundje e rëndë e rëndë në gjak, e cila quhet...

“Fëmija më thotë gogol”, nuse e vjehrrë zihen live: Puthesh me djalin tim e...

Divorci mes prindërve ka bërë që fëmija i tyre i vogël të vuajë gjithçka. Bëhet fjalë për rastin e Eglantinës dhe Armandos, çiftit që...

Përballja live/ Vjehrra: Historia ime me nusen: S’di të gatuajë e të hekurosë…

https://dailymotion.com/video/x5g9vio Kjo grua qe shihni ne foton me poshte quhet Natasha e cila ka zgjedhur të tregojë se si qëndron e vërteta e divorcit të nuses...

Gruaja e Dr.Florit shfaqet me djalin në televizon, i përlot të gjithë me mesazhin...

Bashkëshortja e Dr.Florit për herë të parë është shfaqur në publik me djalin e tyre, Danielin, i cili është me sindromën Down. Familjarët e...

FOTO/ Pas betejës me kancerin, nëna humb jetën një ditë pas lindjes!

Historia e një nëne e cila ka arritur të mundë për të dytën herë kancerin, dhe ka ndërruar jetë vetëm një ditë pasi lindi...

FOTO/Djali i kërkon ti prezantojë shoqen, përgjigja e vajzës do ju lërë pa gjumë

Një djalë i ka kërkuar shoqes së tij që t’i prezantoj një vajzë që i kishte mbetur fiksim të cilën e kishte parë me...

Djali kërkon të zërë të dashur shoqen e saj, por përgjigjja që merr e...

Një djalë i ka kërkuar shoqes së tij që t’i prezantoj një vajzë që i kishte mbetur fiksim të cilën e kishte parë me...

Njihuni me pagat e disa profesioneve në Zvicër

Kantoni i Cyrihut në Zvicër ka publikuar listën e paga nga e cila mund të vërehet se sa janë fitimet në disa profesione në...

Qytetari paguan gjobën e policisë, por kusuri që i kthen kjo punonjëse e lë...

Raste kur qytetarët mes miqsh plotësojnë lekët mangët me ndonjë gjë të rastit kemi parë disa herë, madje edhe raste kur shitësi në mungesë...

Shqipëria ndër vendet më të palumtura në Ballkan, por befason në renditje për …

Sipas raportit të fundit të Lumturisë së Kombeve të Bashkuara, Shqipëria renditet si vendi më i palumtur në Ballkan, por dhe Europë. Shqipëria është në...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com