19 C
Shkoder,Albania
Thursday, March 30, 2017

Sa prekëse fjalët e futbollistit të mbijetuar nga tragjedia ajrore

Mbrojtësi i skuadrës Chapecoense, Alan Ruschel, ndodhet në gjendje të qëndrueshme shëndetësore, pasi u nxor nga rrënojat e avionit që u rrëzua dhe shënoi...

Gjërat që kërkohen më shumë në Google, do habiteni se çfarë kërkojnë shqiptarët

Ja se çfarë njerëzit duan të blejnë, bazuar mbi kërkimet që bëjnë më shpesh në Google. Habit Shqipëria… Biznesi i rimodelimit të hundës ka shumë...

I tregoi gjyshes që burri e tradhëtonte, nuk e besoni si iu përgjigj ajo!

Të moshuarit janë plot me urtësi dhe përvoja jetësore, për këtë arsye është më se e vlefshme t’i dëgjoni fjalët dhe këshillat e tyre. Urtësia...

Nëna që e futi vajzën 14 muajshe në furrë të nxehtë, tani po jeton...

Melissa Wright është nëna që e futi foshnjën e saj Ashley, 14 muajshe në furrë me rreth 300 gradë nxehtësi. Ajo u shpëtua nga babai...

Fëmija lind i vdekur, ajo dhe bashkëshorti i saj morën një vendim që habiti...

Historia e trishtë e një gruaje shtatzënë, nis që përpara se të shtrohej në spital për të lindur të voglin e saj. Lynsey Bell, 32...

Sakrifica e të pastrehut për të ndihmuar këtë çift i ka prekur të gjithë

Jam i sigurt që të gjithë e keni përjetuar këtë. Keni dalë, keni qëndruar jashtë për një kohë të gjatë, keni pirë shumë dhe më...

Nëna e Ilia Karelit, rrëfimet e tim biri për torturat e policisë greke

Resmije Kumi jeton e vetme në shtëpinë e mbushur me fotografitë e të birit që nuk jeton më. Pas më shumë se 2 vitesh...

‘Fantazma e fëmijës na paralajmëroi të vinim rripat e sigurimit’

Një nënë amerikane deklaron se vajza e saj ka fotografuar momentin kur fantazma e një fëmije i ndoqi ato në udhëtimin që po bënin me...

Hodhi foshnjën nga dritarja e maternitetit , Hyseni bëhet sërish baba

Në verën e nxehtë të 30 korrikut të pesë viteve më parë, Tirana do të tronditej nga një ngjarje e rëndë. Pikërisht në këtë datë...

Amerikania që lufton për Valbonën: Kjo që po ndodh, s’ka b…. të qendrojë

Nga Catherine Bohne Kam nisur luftën për Valbonën. E kam nisur, sepse unë jetoj këtu. Dhe ashtu kam nisur të luftoj për çfarë kam për...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com