23 C
Shkoder,Albania
Thursday, March 23, 2017

Harta e pabarazisë: Në Farkë ku bashkëjetojnë super të pasurit me të varfërit

Cilat janë rajonet me pabarazinë më të madhe në vend, ato më të pasurat, më të varfrat. Një publikim i përbashkët i Bankës Botërore dhe...

Historia tronditëse, pas 15 vitesh martesë zbulon se kush ishte burri i saj

Peter Yates dhe gruaja e tij 54 vjeçare, Michelle Baxter, ishin gati të festonin përvjetorin e mrtesës së tyre, kur policia u trokiti në...

Është vetëm 8-muajshe, por ka diçka të veçantë që askush nuk e beson se...

Kur të gjithë e shohin vogëlushen 8-muajshe nga Chelmsford, askush nuk e beson se është ajo në të vërtetë. Tiny Bella Cole ka flokë shumë mbresëlënës,...

Mjekët i dhanë veç 48 orë jetë, por ja si duket sot (Foto)

Një adoleshente anoreksike që peshonte pak më shumë se katër gurë dhe që i kishin mbetur edhe 48 orë jetë, sipas mjekëve, ka ndarë...

Shqiptari mashtron macen me ushqim, por kur ajo afrohet i bën atë që nuk...

Një video me të vërtetë e rëndë qarkullon në internet ku tregohet se si një mashkull i cili mendohet se është nga Gjakova trajton...

Braktisi vajzën se ia keqtrajtonte vjehrra, kur shkon ta takojë në Befotrof, mëson të...

Një histori dramatike është bërë sot pjesë e emisionit me ‘Zemër të hapur’, në ‘News24’. Një nënë e dëshpëruar kërkon të marrë informacione për...

E trishtë/ Babai denoncoi zhdukjen e djalit, e gjen pas 2 muajsh në morg:...

jë histori e pazakonte vjen sot në studion e emisionit “Me zemër të hapur”. Ruzhdi Osmani, babai i 5 fëmijëve tregon vdekjen tragjike të...

Vajza i ofron lypësit një kafe, ai i lë një letër që e la...

Një ditë të ftohtë, një studente me emrin Casey Fischer, ecte nëpër qendrën e qytetit para se të shkonte në klasë. Çdo gjë ishte si zakonisht,...

Martini niset për në Angli me dokumente fallso, “Mos i bini këtej se do...

Çdo ditë e më shumë është bërë thuajse e pamundur për tu futur ilegalisht në Londër, kjo pasi janë shtuar shumë masat e sigurisë....

E dhimbshme/ I vdes vëllai pak para se të martohej, ja çfarë bën motra...

Humbja e vëllait ishte një ngjarje shumë e rëndë për Catherine Karter. Pë më tepër, ajo ndodhi pak javë para se ajo të kurorëzonte...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com