20 C
Shkoder,Albania
Thursday, March 30, 2017

Sherri nuse-vjehrrë/Flet Armando: Egla i tha mamasë “do të fus…”

Edhe një herë divorci mes Eglës nga Kuçova dhe Armandos nga Saranda u kthye në qendër të vëmendjes ditën e sotme. Këtë herë nuse...

I dashuri i cilës vajzë është ky shkodran që i ka hequr trurin një...

Zakonisht jemi mësuar që vidhen para, orendi shtëpiake dhe makina, por në qytetin e Shkodrës kanë filluar të "vidhen" dhe lulet. Po të ishte 14...

Megi shkon në spital për kontroll rutinë, ajo që mëson e reja i shkatërron...

Quhet Megi është 24 vjeç dhe që prej shkurtit mësoi se vuan nga një sëmundje e rëndë e rëndë në gjak, e cila quhet...

“Fëmija më thotë gogol”, nuse e vjehrrë zihen live: Puthesh me djalin tim e...

Divorci mes prindërve ka bërë që fëmija i tyre i vogël të vuajë gjithçka. Bëhet fjalë për rastin e Eglantinës dhe Armandos, çiftit që...

Përballja live/ Vjehrra: Historia ime me nusen: S’di të gatuajë e të hekurosë…

https://dailymotion.com/video/x5g9vio Kjo grua qe shihni ne foton me poshte quhet Natasha e cila ka zgjedhur të tregojë se si qëndron e vërteta e divorcit të nuses...

Gruaja e Dr.Florit shfaqet me djalin në televizon, i përlot të gjithë me mesazhin...

Bashkëshortja e Dr.Florit për herë të parë është shfaqur në publik me djalin e tyre, Danielin, i cili është me sindromën Down. Familjarët e...

FOTO/ Pas betejës me kancerin, nëna humb jetën një ditë pas lindjes!

Historia e një nëne e cila ka arritur të mundë për të dytën herë kancerin, dhe ka ndërruar jetë vetëm një ditë pasi lindi...

FOTO/Djali i kërkon ti prezantojë shoqen, përgjigja e vajzës do ju lërë pa gjumë

Një djalë i ka kërkuar shoqes së tij që t’i prezantoj një vajzë që i kishte mbetur fiksim të cilën e kishte parë me...

Djali kërkon të zërë të dashur shoqen e saj, por përgjigjja që merr e...

Një djalë i ka kërkuar shoqes së tij që t’i prezantoj një vajzë që i kishte mbetur fiksim të cilën e kishte parë me...

Njihuni me pagat e disa profesioneve në Zvicër

Kantoni i Cyrihut në Zvicër ka publikuar listën e paga nga e cila mund të vërehet se sa janë fitimet në disa profesione në...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com