19 C
Shkoder,Albania
Thursday, March 30, 2017

Bos lind nuk bëhesh, fëmija që po i lë të gjithë pa fjalë me...

Që hashashi ka plasur gjithandej në të gjithë Shqipërinë, këtë e dimë mirë, sikurse e dimë edhe që ka qenë papunësia e madhe dhe...

Shqiptarja publikon foton e përdhunuesit: Të dënohet të paktën me 20 vjet burg

Besjana Kosturi është shqiptarja që u përdhunua në Itali, e cila e ka bërë publike historinë e saj. Ajo u përdhunua nga dy rumunë...

Ja si e urojnë Shkodran Mustafi dhe Granit Xhaka, Mesut Ozil per ditëlindjen (video)

Mesfushori gjerman, Mesut Ozil ka festuar 28 vjetorin e lindjes. Anëtari i Arsenalit e ka bërë këtë në mënyrën më të mirë të mundshme, pasi...

Zedhenesja e PD-se ka nje mesazh per mamane e saj

Mamaja e saj mbyll një cikël jete dhe tashmë do të shijojë një tjetër periudhë, atë të pensionit. Ndaj edhe zëdhënësja e PD-së, Ina Zhupa...

Punëtor për shembull: Ky djalë i ri e meriton titullin “Punëtori i vitit”!

Në një rrugë periferike, në Teksas të Shteteve të Bashkuara, është fotografuar Jimmy Cox që kishte futur kokën dhe gjysmën e trupit në ujë...

Cuf Shkreli, kryeashiku i ahengut të vjetër shkodran

Më ka rastisë të shoh nëpër ahengjet shkodrane njerëz të apasionuar pas këngës dhe këngetarëve që kalojnë në ekstazë, përhumbën pas vijës melodike si...

Mbi 5 mijë kosovarë morën leje pune në Gjermani, ja si vepruan

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi ka bërë të ditur se bashkëpunimi Kosovë - Gjermani, rreth hapjes së tregut të punës në...

Historia rrëqethëse që përloti Arditin dhe sallën, babai shpërthen në lot për vajzën e...

Një histori që të rrëqethë mishin në kuptimin e plotë të fjalës, një histori dhimbjeje e dy prindërve të cilët kanë 17 vite që...

Ndjente diçka të çuditshme gjatë marrëdhënies seksuale, 28-vjeçarja zbulon të vërtetën e rëndë

Një 28-vjeçare ka shpëtuar mrekullisht nga kanceri, pasi e ka kapur në kohë si sëmundje. Ellie Taylor-Davis ka rrëfyer përballjen e saj me këtë...

Mbi 3 mijë komente per ditelindjen e Berishes, por urimi i kësaj vajze i...

Ish-kryeministri Berisha feston sot 72-vjetorin, urime pafund kanë vërshuar në faqen e tij në Facebook, ku ai vetë ka postuar një foto. Ka patur urime,...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com