19 C
Shkoder,Albania
Thursday, March 30, 2017

Vrapi: Ja e ardhmja ime tek Vllaznia

Në pritje të sfidës të së premtes, të cilën Vllaznia e luan në transfertë përballë bardhebluve të Tiranës, kuqeblutë zhvilluan dje seancën e radhës...

Dështon zhvillimi i asamblesës së kf vllaznia sh.a

Ndonëse duhej të ishte hera e parë që do të zhvillohej pas 6 vitesh funksionimi, Asambleja e Klubit të Futbollit Vllaznia nuk është zhvilluar...

Lila mbyll çështjen e videos që e futi në telashe

Një video ku bënte humor, në mënyrë naive, me hoxhallarë e priftërinj, e futi nê telashe të mëdha Andi Lilën, sepse media në Shqipëri...

Prononcimi / Hasani: Bushi, të mos shkojë në dasëm pa orkestër!

Drejtori i Akademisë së Vllaznisë, Alban Hasani, në një prononcim për "Qiriu.net", ka dalë kundër listës së ekipit të Shpresave të Shqipërisë dhe trajnerit...

Taulant Xhaka me këtë fotografi epike i përgjigjet De Biasit

Taulant Xhaka i ka reaguar menjëherë Gianni de Biasi. Trajneri i Kombëtares Shqiptare, Gianni de Biasi, i ftuar në ‘Opinion’, ka folur për largimin e...

Federata shqiptare me vendim të madh për Taulant Xhakën

Sekretari i Federatës shqiptare të Futbollit, Ilir Shulku ka një lajm të madh për Taulant Xhakën. Sekretari i Federatës shqiptare të Futbollit, Ilir Shulku ka...

Ish-mesfushori shkodran komenton klasiken e futbollit shqiptar, Tirana – Vllaznia

Tirana-Vllaznia ka tërhequr vëmendjen e opinionit sportiv shkodran, që pret një ndeshje të fortë të premten në kryeqytet. Amarildo Belisha, ish-futbollisti shkodran, i cili...

FIFA hedh shortin, Shqipëria kundër Kosovës

FIFA ka përcaktuar kalendarin e ndeshjeve të raundit paraeliminator të kualifikueseve të Kupës së Botës 2019 për femra. Kombëtarja e Shqipërisë e cila është vendosur...

Futbollisti shkodran i Kukesit largohet nga ekipi verilindor

Lajm i bujshëm nga Kukësi: Edon Hasani lë klubin verilindor, duke nisur nga dita e sotme. Divorci ishte në ajër prej kohësh, pasi në...

Vata: De Biazi rrezikoi që qëndroi

Rudi Vata, si gjithnjë, i thotë gjërat troç dhe nuk sheh në sy askënd, kur bëhet fjalë për të kritikuar, për të mbrojtur, apo...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com