19 C
Shkoder,Albania
Thursday, March 30, 2017

 Rrëmbejnë kufomën nga arkivoli për një arsye të pabesueshme

Një video e publikuar sëfundmi në internet tregon momentin kur dy varrmihës ndërpresin një varrim dhe nxjerrin nga arkivoli kufomën, për shkak të një...

Rrezikon jetën se nuk ka kartën e shëndetit

Në fund të vitit të kaluar, qeveria miratoi një ligj për personat e pasiguruar, të cilët përfitonin shërbime spitalore dhe barna falas. Në mes të...

Enver Hoxha aplikoi për vizë franceze për t’i shpëtuar Shehut

Ne dokumentin e deklasifikuar të CIA-s, thuhet se Enver Hoxha ka aplikuar për vizë në ambasadën franceze në vitin 1954. Është përfolur shumë se sidomos...

Rrëfimi i 15-vjeçares: Ia mbatha nga martesa me shkuesi, në sy të familjes isha...

Jasvinder Sanghera nga Derby por me origjinë indiane, ka rrëfyer për “BBC” makthin e jetës së saj, se si ajo mundi t’ia mbathte ndërkohë...

Lavdia dhe fundi i “të fortëve” të Tiranës (Foto)

Arben Grori ka folur sot për mediat duke shpjeguar pjesëza nga jeta e tij në burgun e sigurisë së lartë në Peqin, ku hyri...

5 ikjet më spektakolare nga burgjet më të sigurta në botë (Video)

Ikja nga burgu është akti i një burgosuri që ik nga burgu në formë ilegale. Këto pesë ikjet që do t’i shihni, janë kapur...

I shkruan SMS killerit që t’i vriste gruan dhe vajzën, por ia dërgon gabimisht...

Një 42-vjeçar nga Washington i quajtur Jeff, bëri një gabim të madh vetëm duke dërguar një SMS. Ai donte t’i shkruante një vrasësi një...

Skedina e çmendur! Shkodrani parashikon 14 ndeshje, ja sa para ka fituar

Një tjetër bastvënës në Shqipëri ka rezultuar me fat ditën e djeshme. Një qytetar shkodran ka arritur të parashikojë jo pak, por plot 14 ndeshje. Dhe...

Arian Çani ngacmon Shpatin: Ricky Martin është gay. Po ti ku i di kaq...

Mbrëmjen e sotme, Shpat Kasapi ka qenë në rolin e Ricky Martin e menjëherë pas performancës Arian Çani ka filluar ta ngacmojë paksa për...

Harroi t’ia jepte sheqerin, klienti ia derdh kamerierit çajin në fytyrë (Video)

Në një pikë të McDonald’s-it në Murmansk të Rusisë, klienti ia ka hedhur kamerierit çajin në fytyrë, sepse ai kishte harruar t’ia jepte sheqerin. Pasi...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com