19 C
Shkoder,Albania
Thursday, March 30, 2017

Histori urbane një mbrëmje shkurti para Shën Valentinit nga Artan Fuga

Historia e parë: E pashë me një telefon celular në dorë, kishte hapur kapakun e kabinës elektrike te shkallët e ndërtesës dhe diçka përpiqej...

I shkruan SMS killerit që t’i vriste gruan dhe vajzën, por ia dërgon gabimisht...

Një 42-vjeçar nga Washington i quajtur Jeff, bëri një gabim të madh vetëm duke dërguar një SMS. Ai donte t’i shkruante një vrasësi një...

A ju kujtohet Adela e Biordit, kaq seksi s’keni besuar se bëhet (Foto)

Hyrja e saj në Big Brother Albania kishte nxitur reagim të madh të familja e saj. Madje prindërit e saj ishin grindur keq për veprimin...

Pse është më mirë që mashkulli të jetë më i madh se femra në...

Sondazhi i organizuar nga portali "Aristofante" ka nxjerrë në pah se 62% e të intervistuarave kanë pohuar se do të kishin qenë më shumë...

Zbulohet arsyeja: Ja pse u zhduk për 9 muaj gruaja e Kim Jong-ut

Për rreth 9 muja Ri Sol-ju, gruaja e diktatorit të Koresë së veriut, Kim Jong-un, u zhduk nga sytë e publikut, jo vetëm atij...

Varri masiv 400 metra i thellë ku janë hedhur mbi 4 mijë njerëz (Video)

Rreth 400 metra i thellë, besohet të jetë varri më masiv i gjetur ndonjëherë në Irak. Aty besohet se janë rreth 4 mijë trupa...

Nëna e 13 fëmijëve: Jam e varur nga bebet

Një nënë nga Britania e Madhe ka 12 fëmijë dhe tashmë familjes pritet që t’i shtohet edhe një anëtari i ri. Cheryl Prudham, 34 vjeçe...

Rrëfimi i dhimbshëm: Tezja më bëri prostitutë, tani e shes trupin për…

Vetëm në rrugët e Novi Sadit punojnë më shumë se 300 prostituta. Ato jetojnë në mjerim, çdo ditë dhunohen fizikisht nga tutorët, klientët dhe...

Skedina e çmendur! Shkodrani parashikon 14 ndeshje, ja sa para ka fituar

Një tjetër bastvënës në Shqipëri ka rezultuar me fat ditën e djeshme. Një qytetar shkodran ka arritur të parashikojë jo pak, por plot 14 ndeshje. Dhe...

“E dua por nuk ka lekë, si t’ia bëj?”, dilema që po mundon vajzën...

Një vajzë ka një hall të madh. Ajo është njohur me një djalë, i cili i ka kërkuar që të krijojnë një lidhje, por...
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com